Hakkımızda | Güzellik Kişisel bakım, Epilasyon ve Estetik terapi salonu

Hakkımızda

İncim Estetik ve Kişisel Bakim Merkezi

Zayıflama, Estetik, Kişisel Bakım ve Güzelliğin Adresi.

1İNCİM ESTETİK ve KİŞİSEL BAKIM  MERKEZİ olarak siz dostlarımıza Zayıflama, Epilasyon, Güzellik,Estetik ve Bakım ile ilgili tüm uygulamalarımızla hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü, uzman kadromuz ile sıcak, samimi bir ortamda; sağlıklı, hijyenik ve güvenilir cihazlarımızla hizmetinizdeyiz. Bursa’da güzelliğin ve bakımın yeni adresi olmayı hedefleyen İncim Estetik ve Kişisel Bakim Merkezinde tüm hizmetler siz değerli müşterilerimizin sağlık ve konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Kendine davranılmasını istediği gibi davranmayı prensip edinen İNCİM ESTETİK ve KİŞİSEL BAKIM  MERKEZİne geldiğinizde güler yüzle karşılanacak, güzel,hijyenik,hareketli,samimi ,sıcak bir aile ortamında hizmet alacaksınız.Kendinizi uzman ellere teslim ederek görünüşünüzü yeniden şekillendirerek taze ferah ve güzel hissetmek istiyorsanız;İİNCİM ESTETİK ve KİŞİSEL BAKIM  MERKEZİ ‘ne kahvenizi içmeye mutlaka gelmelisiniz.

 

İncim Estetik ve Kişisel Bakim Merkezi

İNCİM ESTETİK ve KİŞİSEL BAKIM  MERKEZİ konularında 10 yıllık iş tecrübesine sahip Güzellik uzmanı, sahibi tarafından 2011 yılında kurulmuştur.İncim Estetik ve Kişisel Bakim Merkezi olarak Tüm Zayıflama, Epilasyon, Estetik,Güzellik ve Bakım Uygulamalarımız ile 10 yıllık tecrübemize ve aldığımız eğitimlere dayanarak, işimizi severek, isteyerek, kararlı ve uzmanlaşarak yapmamıza istinaden KOSGEB desteğini de alarak hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda Girişimci Kadın Ödülü’ne layık görüldüğümüzü de büyük bir gururla belirtmek isteriz. Bakım ve güzellik konusunda Uzman ve deneyimli olan uzmanımız sadece uzmanlık eğitimi ve sertifika aldığı cihaz, uygulama ya da bakımı uygulamaktadır.. .

hakkimizda(2)

incim-1

İncim Estetik ve Kişisel Bakim Merkezi

Merkezimizde kaliteli ve sağlığa zarar vermeyen ürünler kullanılarak yapılan vücut ve yüz bakımları,zayıflama ve incelme tedavileri ile birlikte epilasyon ve güzellik hizmetleri de yapılmaktadır. Sadece bayanlara özgü merkezimizde, el-ayak bakım, cilt bakımı, selülit tedavisi, zayıflama ve epilasyon hizmet odaları ile vücut bakımı ve masaj birimleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizde kulandığımız Doğal mineraller, vitamin kompleksleri ve kille zenginleştirilen Dermokil ürünleri, temiz ve parlak bir cilde kavuşmanızı sağlayan doğal güzellik formülüdür. Cilt, saç ve saç derisi üzerinde canlandırıcı, arındırıcı ve onarıcı etkiye sahiptir. Cildi ölü deriden arındırır, kiri, yağı ve siyah noktaları derinlemesine temizler, cilde mineral desteği sağlayarak doğal bakım uygular.

Son Teknoloji Cihazlar

Son Teknoloji Ürünlerle Trend Uygulamalar

Kaliteli,Sağlıklı Ürünler

Hijyenik , Kaliteli, Sağlıklı ve Profesyonel ürünler

Konusunda Uzman Personel

Konusunda Eğitimli, Deneyimli , Uzman Personel

%100 Müşteri Memnuniyeti

Güleryüzlü, Sıcak, Samimi ve İçten Hizmet

 

İncim Estetik ve Kişisel Bakim Merkezi

Zayıflama,Güzellik,Estetik ve Kişisel Bakımın Adresi
Please specify image url

ZAYIFLAMA

Güzellik ve Bakımda Trendi Bizimle Yakalayın
Please specify image url

EPİLASYON

Güzellik ve Bakımda Trendi Bizimle Yakalayın
Please specify image url

GÜZELLİK

Güzellik ve Bakımda Trendi Bizimle Yakalayın
Please specify image url

BAKIM

Güzellik ve Bakımda Trendi İncimle Yakalayın

 

Salonumuzda Zayıflama , Epilasyon, Güzellik ve Bakım İle İlgili Tüm Uygulamalarımzla Hizmet Vermekteyiz.

Güzellik ve Kişisel Bakımınızı Ertelemeyin.

 

6
ZAYIFLAMA
7
BAKIM
3
EPİLASYON

6
GÜZELLİK

 

Translate »