Klasik Ayak Bakımı

Klasik Ayak Bakımı

Klasik Ayak Bakımı

Ayaklarımız, tüm yükümüzü taşıyarak, güzellik ve moda uğruna giydiğimiz dar ve yüksek topuklu ya da çok düz ayakkabıların sebep olduğu ağrı ve deformite ile en ihmal ettiğimiz organımızdır.

Neden Ayak Bakımı;

* Ayaklarınızı ölü deriden arındırarak nefes almasını sağlıyoruz,

* Doğru tırnak kesimi ile olası tırnak batıklarını önlemiş oluyoruz,

* Baskıya ya da sürtünmeye maruz kalan derinin oluşturduğu nasırı acı vermeden ve kesici aletler kullanmadan temizliyor, uygun destek malzemeleri ile kalıcı çözüm sağlıyoruz.

* Sert ve kalın olan çoğu zaman klasik tırnak makasları ile kesilmesi mümkün olmayan mantarlı tırnakları podiatri cihazı ile inceltiyor, kanamasız, acısız bir bakım sağlıyoruz. Böylece doktorunuzun tırnak mantarı için verdiği solüsyonlar derinlemesine etki yapıyor.

* Tırnağın derin kesilmesinden, dar ayakkabıların oluşturduğu baskıdan yada tırnak deformasyonlarından dolayı oluşan batık tırnaklarınız tel sistemi ile ağrı ve acı vermeden ortadan kaldırılır. Tel yardımıyla tırnağın doğal ve sağlıklı bir şekilde uzaması sağlanır.

* Ayak masajı kan dolaşımını düzenler, ödemi atar, yorgunluğu alır ve sonuç olarak kişiyi rahat, hafif ve mutlu hissettirir.

Translate »