MEZOTERAPi

MEZOTERAPi

MEZOTERAPi

mezoterapi4Avrupa ve Amerika da birçok ünlünün ve Hollywood starlarının rağbet gösterdiği iğnesiz mezoterapi yöntemi merkezimizde de kısa bir süredir uygulanmaktadır.

Ciltte 15 yaşa kadar gençleşme ve canlanma sağlayan yöntem, selülit tedavisi ve saç dökülmesinde de son derece başarılı sonuçlar vermektedir.

Ağız yolu veya damar enjeksiyonu ile alınan ilaçlar her zaman istenilen noktalara kadar nüfuz edememektedir. Bu nedenle problemli bölgelere yapılan direk aktif maddelerin uygulanması çok daha etkili olmaktadır.

Mezoterapi kısa ve ince uçlu iğnelerle derinin altına aktif maddeleri enjekte etmek şeklinde uygulanması şeklidir.

Biz salonumuzda iğnesiz mezoterapi uygulaması yapmaktayız.

 

mezoterapiFarklı tedaviler için kullanılan mezoterapinin her uygulama bölgesi için de ayrı bileşenleri vardır. Örneğin bölgesel zayıflamada kullanılan selülit mezoterapisinde lipolitik (yağ eritici) ilaçlar, dolaşım düzenleyici kokteyller, selülit giderici karışımlar kullanılırken yüz mezoterapisinde ise cildin alt dokusunda kolajen üretimini arttırıcı cildi besleyici vitamin ve minarelerce zengin bir kokteyl uygulanır. Yüksek basınçlı oksijen ile aktif maddeler cildin alt katmanlarına gönderilir.

Translate »